Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Organizatorzy Wrocław Global Forum poszukują 200 wolontariuszy

Facebook

Zadaniem wolontariuszy ma być pomoc w przygotowaniach do lipcowej konferencji, na której pojawią się politycy i ekonomiści z całej Europy. Zapisy startują na początku marca, ale nie wszyscy mogą to zrobić.

fot. Pexels / pixabay.com

By pomagać, trzeba przede wszystkim znać angielski, być dobrym organizatorem, a także przejść przez etap rozmów kwalifikacyjnych, które sprawdzą znajomość języka. Bycie wolontariuszem to szansa na budowanie kontaktów, które w przyszłości być może zaowocują wymarzoną pracą.

Wolontariusze dzielą się na cztery grupy. Grupa pierwsza, zajmuje się obsługą techniczną konferencji, pomaga w recepcji i rozdaje identyfikatory.

Druga grupa to wolontariusze, którzy witają gości na lotnisku, a także przedstawiają gości wolontariuszom grupy trzeciej, czyli tym, którzy odpowiedzialni są za odwiezienie ich do hotelu i pomoc w organizacji transportu do miejsca konferencji.

Ostatnia, czwarta grupa to Aniołowie. To oni pomagają gościom specjalnym. Zadania Aniołów są różne. Koordynują plan dnia VIP-ów i umawiają ich na spotkania poza konferencją. Poza tym to Aniołowie pokazują gościom, co będąc we Wrocławiu, warto zobaczyć.

Dodajmy, że na początku lipca we Wrocławiu odbędzie się też Forum Państw Trójmorza, na które został zaproszony prezydent USA Donald Trump.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj