Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Podczas najbliższego weekendu zaplanowano wykonanie drugiej fazy szybkiego remontu nawierzchni

Facebook

Prace na jezdni ulicy Powstańców Śląskich, prowadzącej ruch w kierunku do ulicy Karkonoskiej, rozpoczną się w nocy z 2/3 grudnia, po godz. 22:00) i potrwają do nocy z niedzieli na poniedziałek 4/5 grudnia.

/ZDiUM informacja prasowa

Jak będzie przebiegał ruch?

Podobnie jak podczas fazy I, realizowanej po stronie wschodniej skrzyżowania:

  • Sygnalizacja pracuje w trybie awaryjnym (światło żółte pulsujące), ruch jest wspomagany poprzez sterowanie ręczne przez uprawnionych pracowników firmy wykonawczej
  • Na całym skrzyżowaniu obowiązuje zakaz relacji lewoskrętnych
  • Przejazd przez skrzyżowanie będzie się odbywał wyłącznie w relacjach na wprost i w prawo, na obszarze objętym robotami drogowymi ruch będzie częściowo ograniczony do jednego lub dwóch pasów

/ZDiUM informacja prasowa

Prace będą odbywać się w trzech lokalizacjach

Wymiana nawierzchni wraz z odtworzeniem pełnego oznakowania poziomego po stronie wschodniej skrzyżowania (przy wlocie do alei Wiśniowej), została już zakończona. Faza druga remontu nawierzchni na skrzyżowaniu będzie zarazem ostatnią.

/ZDiUM informacja prasowa

Zakończono remont nawierzchni na jezdni północnej ul. Oławskiej, na odcinku sąsiadującym z galerią handlową. Trwa regulacja studni, wpustów i zaworów w ciągu ulic Chińskiej i Centralnej, przed zaplanowanym na przyszły tydzień układaniem betonu asfaltowego.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj