Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Policjanci zatrzymali złodzieja uli. Nie ucierpiała żadna pszczoła

Facebook

Funkcjonariusze z komisariatu w Kruszynie ustalili i namierzyli sprawcę kradzieży 5 uli. 35-latek nowoczesne domki dla pszczół wywiózł pod osłoną nocy rowerem z przyczepką. Ule były bez lokatorów, dlatego też mężczyźnie udało się je szybko sprzedać.

/zdjęcie ilustracyjne/pixabay

Mundurowi z Komisariatu Policji w Kruszynie w wyniku działań operacyjnych zatrzymali sprawcę kradzieży pięciu uli i dwóch specjalnych stojaków.

Nowoczesne segmentowe domki dla pszczół podejrzany ukradł pod osłoną nocy. 35-latek przy wykorzystaniu przyczepki podpiętej do roweru wywiózł swój łup. Właściciel oszacował straty na kwotę blisko 3 tysięcy złotych.

Ule były bez lokatorów, dlatego sprawca znalazł szybko chętnego na zakup przedmiotów do swojej pasieki. Działający w sprawie policjanci szybko dotarli do kupującego i odzyskali w całości mienie utracone w wyniku przestępstwa.

Jakby tego było mało, okazało się, że mieszkaniec powiatu bolesławieckiego działał w powrocie do przestępstwa, dlatego jako recydywiście za popełniony czyn grozi mu może kara nawet do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 czerwca 2023