Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Protest rolników we Wrocławiu. Duże korki na S5 i A4

Facebook

Rolnicy zaostrzają protest. Dzisiaj zablokowane mają zostać główne trasy prowadzące do Wrocławia – w tym zjazd z autostrady A4 o raz wszystkie dolnośląskie węzły drogi ekspresowej S5. Tym razem blokady mają potrwać kilka dni.

protest

AKTUALIZACJA (07:12)

Utrudnienie na A4 pomiędzy Wrocław Południe a Bielany Wrocławskie. Doszło do zderzenia 3 pojazdów osobowych i ciężarowych. Zablokowany jest pas jezdni w kierunku Zgorzelca. Do zderzenia doszło chwile przed godziną 7.

AKTUALIZACJA (08:00)

Utrudnienie na S5 odcinek Leszno – Wrocław na wysokości m. Żmigród. Powodem protest rolników i blokada jezdni w kierunku Wrocławia przez ciągniki rolnicze. Utrudnienie powstało około godz. 07:30 i potrwa do czasu odwołania.

AKTUALIZACJA (09:00)

Z powodu rolniczych blokad i wypadku trasa S5 Wrocław – Poznań jest na ten moment nieprzejezdna.

AKTUALIZACJA (10:43)

Około 200 ciągników blokuje trasę Wrocław-Poznań okolicach Prusic. Blokada trwa również na zjeździe i wjeździe z A4 (Oława, Strzelin), a także drogach łączących a4 z Oławą.

AKTUALIZACJA (13:07)

Utrudnienie na A4 odcinek Wrocław – Legnica w pobliżu w. Kostomłoty. Tym razem powodem jest awaria pojazdu ciężarowego. Zablokowany został 1 pas jezdni w kierunku Zgorzelca. Utrudnienie powstało około godz. ma potrwać około 1,5h.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj