Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Przed nami premierowe pokazy siódmej części kultowej sagi „Gwiezdne wojny – Przebudzenie mocy”

Facebook

Pierwsze seanse odbędą się w nocy z czwartku na piątek, film wejdzie do regularnego repertuaru kina w piątek, 18 grudnia. Gwiezdne wojny w reżyserii George’a Lucasa trafiły na ekrany 25 maja 1977 roku.

Choć film początkowo wyświetlano tylko w 32 amerykańskich kinach, szybko pobił rekordy frekwencji, przeszedł do klasyki i całkowicie odmienił oblicze kinematografii. – podobno kluczem do sukcesu była formuła  łącząca elementy baśni, westernu i fantasy z niezwykłymi efektami specjalnymi, czerpiąca z mitologii i kultur całego świata. A przy okazji przedpremierowego pokazu „Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia Mocy” w kinie NH TAJEMNICZY SEANS – czyli pokaz popularnego filmu, w którym ważne jest nie tylko to, co widzimy na ekranie, ale również wszystko to, co dzieje się poza nim, w przestrzeni kina.

Będzie masa postaci z filmu, bo na wspólną premierę zaprasza Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen, Imperium Mocy i Bastion Polskich Fanów Star Wars, dzięki nim widzowie zostaną przeniesieni do świata mistrzów Jedi i pozostałych bohaterów sagi. W programie też konkursy, bitwy na miecze świetlne oraz trzy misje do wykonania w świecie „Star Wars”.  jeśli chcecie spotkać Szturmowców, rycerzy Jedii pozostałe postaci- podczas największego w Polsce interaktywnego wydarzenia z okazji premiery „Gwiezdnych Wojen: Przebudzenie Mocy” – Tajemniczego Seansu, rezerwujcie czas w piątek, początek o godz. 0:01 w kinie Nowe Horyzonty.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 lutego 2024