Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Rozkład jazdy dla kibiców Śląska i żużlowego Grand Prix na Stadionie Olimpijskim

Facebook

Specjalne autobusy i tramwaje odwiozą kibiców z meczu na Śląska Wrocław i żużlowego grand prix na Stadionie Olimpijskim. O szczegółach Kamil Kuchta.

Po dzisiejszym meczu na Stadionie Wrocław od 21:50 kibice będą mogli skorzytać z tramwaju T2, który pojedzie Lotniczą, Legnicką, Podwalem i ul. Kołątaja. Alternatywą będzie autobus S2, który wystartuje pięć minut wcześniej i skieruje się do rynku przez Pilczycką, Legnicką i Kazimierza Wielkiego. Natomiast osoby, które w piątek i sobotę będą oglądały żużlowe zmagania na Stadionie Olimpijskim, do centrum wrócą linią tramwajową T3 przez most Szczytnicki, plac Grunwaldzki oraz ulicę Traugutta.

Tramwaje lini T3 zacznie wozić pasażerów o 21:35 i odbędą dziesięć kursów.

WKS Śląsk Wrocław vs. Ararat Erywań

Przed Śląskiem rywalizacja w II rundzie eliminacji UEFA Conference League. Rywalem WKS-u będzie drużyna z Armenii – Ararat Erywań.

Pierwszy mecz na wyjeździe, rewanż 29 lipca we Wrocławiu. Trójkolorowi po sześciu latach powrócili do rywalizacji w europejskich pucharach. Sezon 2021/22 rozpoczęli od wyeliminowania Paide Linnameeskond w I rundzie eliminacji UEFA Conference League (2:1 i 2:0).

Teraz przed zespołem Jacka Magiery starcie z ormiańskim Araratem. Pierwszy mecz w Armenii 22 lipca o godz. 15 polskiego czasu, a rewanż 29 lipca o godz. 20.00 na Stadionie Wrocław.

Powórót kibiców z meczu

T2 (tramwajowa linia specjalna)

Leśnica – Średzka –  Kosmonautów –  Lotnicza – Legnicka – Złotoryjska –  Śrubowa –  TAT –  pl. Orląt Lwowskich –Podwale –  Świdnicka –  pl. Teatralny – Teatralna –  Skargi –  Kołłątaja –  Dworzec Główny.

Linia będzie kursowała z częstotliwością mniej więcej co 6 minut przez blisko 30 minut po zakończeniu meczu – do godziny 21:50.

S2 (autobusowa linia specjalna)

Stadion Wrocław (Królewiecka) –  Królewiecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza –  Legnicka –  pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek

Linia będzie kursowała mniej więcej co 8 minut przez blisko 40 minut po zakończeniu meczu na Stadionie – do godziny 21:45.

Opłata za przejazd środkami komunikacji zbiorowej (linie normalne), w tym również liniami specjalnymi T2 i S2 wynosi 3,40 zł (jednorazowy bilet normalny) oraz 1,70 zł (jednorazowy bilet ulgowy) lub na podstawie biletów czasowych.

Kamil Kuchta

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj