Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Rusza sezon żużlowy. W dniu meczu miasto uruchomi specjalną linię tramwajową

Facebook

Już w niedzielę o godzinie 16:15 odbędzie się długo wyczekiwany przez wrocławskich kibiców start sezonu żużlowego na Stadionie Olimpijskim. Betard Sparta Wrocław podejmie Fogo Unię Leszno. Jak informuje MPK Wrocław miasto uruchomiło specjalną linię tramwajową.

/fot. fb. WTS Sparta Wrocław/"Konstanty Pociejkowicz", tramwaj noszący imię legendarnego żużlowca Sparty

Po zakończeniu meczu powrót kibiców do centrum miasta zapewni regularna komunikacja tramwajowa w postaci linii tramwajowych 9, 17 i 33,  wzmocniona uruchomioną przez Miasto Wrocław specjalną linią tramwajową T3.

Przywykliśmy do tego, że fani żużla zapełniają Stadion Olimpijski do ostatniego miejsca. Dlatego, z myślą o ich komforcie, uruchamiamy specjalną linię tramwajową, która ułatwi im transport ze Stadionu w stronę Galerii Dominikańskiej

– zapowiada Paulina Tyniec-Piszcz, dyrektor Wydziału Transportu Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Linia T3 będzie kursować z pętli tramwajowej Stadion Olimpijski pomiędzy odjazdami linii regularnych, po zakończeniu meczu (od około godziny 18:15), na trasie przejazdu:

  • Stadion Olimpijski – Różyckiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – Galeria Dominikańska

Podróżować liniami 9,17 i 33 oraz linią specjalną  T3 można na podstawie biletów jednorazowych w cenie 4,60 zł (bilet normalny) lub 2,30 zł (bilet ulgowy) oraz na podstawie biletów czasowych bądź okresowych.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 czerwca 2023