Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Silent disco pod gwiazdami – Hydropolis zaprasza

Facebook

Sierpień we wrocławskim centrum wiedzy o wodzie rozpocznie się z dużym przytupem! Już w najbliższą sobotę, tj. 1 sierpnia Hydropolis zorganizowało specjalne oprowadzanie, po którym gości czeka wyśmienita zabawa pod gołym niebem. Kolejne weekendy zapowiadają się równie atrakcyjnie.

Szanujmy wodę!

Sobotni wieczór w Hydropolis rozpocznie się od specjalnego oprowadzania, zaplanowanego na godzinę 21.00. Jego tematem przewodnim będzie susza, którą powodują postępujące zmiany klimatu.

– Zdaniem ekspertów wraz z postępującymi zmianami klimatycznymi problem susz i pustynnienia będzie się pogłębiał. Ten problem dotyczy każdego z nas i to od nas zależy, czy kolejne pokolenia będą miały wystarczająco wody. W Hydropolis mówimy o tym każdego dnia, a dzięki takim wydarzeniom jak silent disco możemy dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców – mówi Wiola Samborska, menedżerka Hydropolis.

Wyjątkowe silent disco

Po zakończeniu specjalnego oprowadzania na uczestników czeka oryginalna atrakcja. Hydropolis zaprasza na silent disco! Wydarzenie potrwa do północy, a goście jedynego w Polsce centrum wiedzy o wodzie będą się bawić pod gwiazdami w towarzystwie pięknie rozświetlonej drukarki wodnej.

Żeby wziąć udział w imprezie, wystarczy kupić biletu wstępu do Hydropolis, wybierając datę 1 sierpnia i godzinę 21.00. Liczba miejsc jest ograniczona.

Atrakcyjne weekendy w Hydropolis

Kolejne weekendy w Hydropolis zapowiadają się równie atrakcyjnie. Organizatorzy zaplanowali m.in. HYDROwarsztatów, EKOgotowanie czy występy szczudlarzy i szczegóły z bańkami. Szczegóły znajdziecie na profilu Hydropolis na Facebooku lub stronie www.hydropolis.pl

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj