Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Sztuczna inteligencja, wycieczka po Hogwarcie i plazma. Politechnika Wrocławska zaprasza na Dzień Otwarty

Facebook

Prezentacja laboratoriów, warsztaty, ciekawe wykłady, gry terenowe oraz mnóstwo praktycznych informacji – to wszystko czeka na chętnych, którzy w piątek, 5 kwietnia, zajrzą na Dzień Otwarty Politechniki Wrocławskiej. Start o godz. 8.

/materiały prasowe/Politechnika Wrocławska/

Swoje oferty zaprezentują wszystkie odziały Politechniki Wrocławskiej.

Naukowcy i studenci pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące tego, czy uczelnia techniczna to dobre miejsce do nauki. Naszym zdaniem TAK!

– mówi szefowa Działu Rekrutacji Anetta Stypułkowska.

Podczas wydarzenia przedstawimy również pełną ofertę studiów na PWr i odpowiemy na każde pytanie związane z tegorocznym naborem

– dodaje.

W tym roku na kandydatów i kandydatki czekają m.in. wycieczki po wrocławskim Hogwarcie, czyli budynku Wydziału Architektury, warsztaty o tym, skąd się biorą dziury w drodze, czy wodór jest paliwem przyszłości oraz jaki jest chemiczny przepis na życie.

Ponadto naukowcy Politechniki Wrocławskiej zdradzą też sekrety sztucznej inteligencji i zaprezentują niekonwencjonalne zastosowania plazmy. Będzie można zobaczyć pokaz związany z surowcami pozaziemskimi, a stoisko Wydziału Medycznego w bud. C-13 zamieni się w oddział szpitalny. Do tego wiele interesujących aktywności zaplanowały wydziałowe samorządy studenckie oraz koła naukowe.

Szczegółowy program Dnia Otwartego Politechniki Wrocławskiej znajdziecie TUTAJ

Warto również podkreślić, że tego dnia do dyspozycji odwiedzających będzie Dział Rekrutacji.

Odpowiemy na każde pytanie i wyjaśnimy wszystkie zawiłości związane z naborem na studia

– zapewnia Anetta Stypułkowska.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj