Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Trwają zapisy do pierwszej edycji Dolnośląskiego Crossu Rowerowo-Pieszego

Facebook

Pierwszy etap projektu Wyzwanie 365 Triathlon powoli dobiega końca. Adrian Kostera jest już na ostatnich kilometrach części pływackiej i powoli zaczyna szykować się do tego, aby pokonywać kolejne dystanse na dwóch kółkach. Jedną z atrakcji tygodnia otwarcia części kolarskiej będzie Dolnośląski Cross Rowerowo-Pieszy. Właśnie ruszyły zapisy.

/fot. Unsplash/pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne/

Pierwszy Dolnośląski Cross to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 12 sierpnia w Rudzie Milickiej. Jest to część otwarcia etapu rowerowego Wyzwania 365 Triathlon Adriana Kostery, która startuje już 7 sierpnia w Miliczu.

Część pływacka spełniła nasze przewidywania co do odbioru wyzwania. Wielokrotnie podkreślamy aspekt społeczny naszego projektu, Wyzwanie 365 to nie tylko Adrian Kostera, to wszyscy uczestnicy i osoby, które odwiedzają nas każdego dnia. Podczas części pływackiej mieliśmy dużo zapytań właśnie o etap rowerowy, i co najważniejsze nie byli to tylko kolarze amatorzy, to również rodziny i fani wszelakiej aktywności sportowej. To właśnie dla takich osób adresujemy pierwszą odsłonę Dolnośląskiego Crossu Rowerowo-Pieszego

– tłumaczy Wojciech Gęstwa, dyrektor Wyzwanie 365 Triathlon.

Impreza skierowana jest zarówno do doświadczonych rowerzystów. Jak i amatorów, którzy chcą spróbować czegoś nowego oraz całych rodzin, które szukają pomysłu do aktywnego spędzenia weekendu.

Organizatorzy przygotowali dwie trasy: 30 km i 12 km, dostosowane do poziomów zaawansowania. Obie pętle prowadzić będą przez malownicze tereny Dolnego Śląska, oferując uczestnikom niezapomniane widoki i przyjemność z aktywności na świeżym powietrzu.

Zapisy na to wydarzenie znajdziecie TUTAJ. Liczba miejsc jest ograniczona.

W ramach Dolnośląskiego Crossu Rowerowo-Pieszego uruchomione zostanie również dedykowane miasteczko z różnorodnymi atrakcjami towarzyszącymi. Uczestnicy będą mieli okazję spotkać nie tylko Adriana Kosterę, ale również skorzystać z porad ekspertów oraz poznać i przetestować szeroką ofertę partnerów całego Wyzwania 365 Triathlon.

Wszystkie niezbędne informacje dostępne są na profilu Dolnośląski Cross Rowerowo-Pieszy.

/materiały prasowe/CROSS ROWEROWO-PIESZY/

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lutego 2024