Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Gratka dla kibiców Śląska Wrocław. Darmowe bilety i atrakcje dla najmłodszych

Facebook

Darmowe bilety dla dzieci i młodzieży, spotkanie z piłkarzem czy Orłem Ślązakiem, miasteczko sportowe, stacje sprawnościowe czy stanowiska z grą FIFA 23 – to tylko część atrakcji, jakie czekają na najmłodszych kibiców 23 września przed meczem Śląska Wrocław z Piastem.

/materiały prasowe/Śląsk Wrocław

Śląsk jest wiceliderem PKO Bank Polski Ekstraklasy. Wygrywa kolejne mecze. Na trybunach widać coraz więcej kibiców. Dlatego klub idzie za ciosem i przed meczem z Piastem Gliwice postanowił zaktywizować najmłodsze pokolenie fanów wrocławskiej drużyny.

Otwarta relacja z kibicami i serie akcji dla nich i wśród nich  – to jest kierunek, w jakim chcemy podążać jako klub. W meczową sobotę 23 września przygotowaliśmy akcję DZIECI NA STADIONIE. Dla zorganizowanych grup mamy bezpłatne wejściówki na spotkanie piłkarskie, mamy też szereg dodatkowych atrakcji. Wierzymy, że takie akcje pozwolą nam zbudować jeszcze większą kibicowską rodzinę wokół Śląska

– mówi nowy prezes Śląska Wrocław, Patryk Załęczny.

Akcja przeznaczona jesr do dzieci i młodzieży do lat 18. A dokładnie do klubów, placówek edukacyjnych i opiekuńczych, akademii, gmin i miast partnerskich, itp. Dla nich przygotowano bezpłatne wejściówki na sektor D. Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku 19 września do godziny 12.00, na adres mailowy wks@slaskwroclaw.pl oraz telefonicznie pod numerem 71 7500083.

Oprócz tego pojawi się Strefa Dobrej Zabawy WKS-u, a w niej: miasteczko sportowe i stacje sprawnościowe, możliwość spotkania piłkarza Śląska; stanowiska z grą FIFA 23 oraz kącik dla młodego kibica, gdzie odbywać się będzie malowanie buziek w barwy klubowe.

Ważna informacja logistyczna: Dla autokarów, którymi zgłoszone grupy przyjadą na mecz, przewidziano specjalny parking , obok stacji PKP od ulicy Lotniczej, ok. 300 metrów od stadionu Tarczyński Arena.

/materiały prasowe/Śląsk Wrocław

Formalność Przy Zgłoszeniu

W związku z przepisami RODO, zgłoszenia list odbywają się mailowo na adres: wks@slaskwroclaw.pl. Zamawiający podaje tylko nazwę placówki/szkoły/klubu partnerskiego oraz liczbę osób do 18 r.ż. oraz 18+. Klub odsyła link z dostępem do systemu, wraz z instrukcją obsługi, który umożliwia samodzielne uzupełnienie biletów danymi osobowymi na stronie: bilety.slaskwroclaw.pl

Śląsk Zawita Do Szkół

Na tym plany akcji Śląska dla kibiców i wśród kibiców się nie kończą. W najbliższych kilku tygodniach przedstawiciele drużyn piłkarek i piłkarzy chcą rozpocząć odwiedziny placówek edukacyjnych, by promować zarówno sportowe wydarzenia. A także aktywny, i zdrowy tryb życia na co dzień.

/materiały prasowe/Śląsk Wrocław

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj