Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

W najbliższy piątek łyżwiarze powrócą na Tarczyński Arena

Facebook

Lodowisko będzie czynne codziennie od godz. 9 do 20 z przerwami na czyszczenie lodu. Na miejscu do dyspozycji gości udostępniona zostanie wypożyczalnia sprzętu i przyrządów do nauki jazdy.

/materiały prasowe/fot. Tomasz Hołod/Tarczyński Arena

Weekend otwarcia będzie okazją, by wziąć udział w bezpłatnych zajęciach nauki jazdy na łyżwach. W sobotę od 10:30 do 12:00 swoje lekcje pokazowe poprowadzą instruktorzy Akademii Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki. W niedzielny wieczór (od 17:00 do 19:00) poruszania się po lodowej tafli będą uczyć zawodnicy Klubu Hokejowego Wataha 71 i Klubu Hokejowego Wiedźmy 71, występującego na co dzień w najwyższej klasie rozgrywkowej – Tauron Lidze Hokeja Kobiet.

Nasze Wiedźmy są pierwszą w historii drużyną z Wrocławia w kobiecym odpowiedniku piłkarskiej Ekstraklasy

– mówi Paweł Sokołowski, jeden z hokeistów Watahy 71.

Myślę, że nasze niedzielne warsztaty to nie tylko doskonała okazja, by poprawić swoją technikę jazdy – lub nauczyć się absolutnych podstaw – ale i porozmawiać z dziewczynami, którym udało się zrobić wyjątkową rzecz w historii sportu stolicy Dolnego Śląska! Pewnie nie wygrają w najbliższym czasie mistrzostwa Polski, ale wiele się uczą i dają znakomity przykład, że warto spełniać swoje marzenia. Serdecznie zapraszamy

– dodaje trener „Sokół”.

/materiały prasowe/fot. Tomasz Hołod/Tarczyński Arena

Podczas weekendowych warsztatów wejście na lodowisko (i ewentualne wypożyczenie łyżew) będzie płatne według cennika. Co ważne, ceny biletów na lodową taflę nie zmieniły się od ubiegłego roku. Dokładny cennik – uwzględniający honorowanie kart MultiSport Plus, FitProfit i programu Nasz Wrocław – znajduje się na stronie TUTAJ

/materiały prasowe/fot. Tomasz Hołod/Tarczyński Arena

Równanie lodu i związane z nim przerwy techniczne zaplanowano w dni powszednie od 14:00 do 15:00 i od 18:00 do 19:00, zaś w soboty i niedzielę: 12:00-13:00, 16:00-17:00 i 19:00-20:00. Lodowisko Tarczyński Arena będzie funkcjonowało co najmniej do końca lutego.

/materiały prasowe/fot. Tomasz Hołod/Tarczyński Arena

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj