Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Weekend w Aquaparku we Wrocławiu pod znakiem psa. Zawita Psi Patrol i TOZ

Facebook

W najbliższy weekend (5-6.08) wrocławski Aquapark zmieni się w krainę Psiego Patrolu. Na odwiedzających czekać będą liczne atrakcję, między innymi wielkie bańki mydlane, tatuaże, czy warkoczyki. Oprócz tego przy wejściu głównym będzie można wesprzeć wrocławskie schronisko.

/materiały prasowe/Aquapark Wrocław/

Jak czytamy w komunikacie wrocławskiego parku wodnego, oprócz zabawy i atrakcji, najbliższy weekend będzie dobrą okazją do zwrócenia uwagi na problemy zwierzaków porzuconych w okresie wakacji.

Podczas weekendu chcemy również zwrócić uwagę na problemy zwierzaków, które zostały porzucone, mamy okres wakacji, zabawy ale nie możemy zapominać o naszych czworonożnych przyjaciołach, w tym okresie są one niestety częściej porzucane. Dlatego zaprosiliśmy do wspólnej akcji TOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt

– mówi Adrianna Pawlicka kierownik ds. marketingu i promocji.

W sobotę, w godzinach 11-15, przy wejściu głównym odbędzie się zbiórka karmy i koców dla zwierząt z wrocławskiego schroniska. To rzeczy, których obecnie brakuje najabrdziej.

W sobotę 5.08. w godzinach 11:00-15:00 będzie można dowiedzieć się wszystkiego o adopcji psów i kotów oraz wspomóc zwierzaki. Będziemy prowadzić zbiórkę obecnie najbardziej potrzebna jest karma oraz koce dla zwierząt, zapraszamy do Aquaparku

– dodaje.

/materiały prasowe/Aquapark Wrocław/

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj