Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Wrocław z muralem kampanii MAKi

Facebook

Na ścianie budynku przy ulicy Tadeusza Boya-Żeleńskiego 74 namalowany został wrocławski mural w kampanii społeczno-edukacyjnej MAKi („Męski a kobiecy punkt widzenia”).

/mat. prasowe kampanii MAKi/

Przedstawia jadącą na tandemie parę, a w tle widać zarysy obiektów charakterystycznych dla stolicy Dolnego Śląska obiekty – Ostrowa Tumskiego i Hali Stulecia. Autorem projektu murala jest znany wrocławski rysownik Andrzej Tylkowski.

Wrocław to kolejne polskie miasto, w którym odsłaniamy mural kampanii MAKi. To wyraz naszego zaangażowania w promowanie edukacji społecznej i podziękowanie dla władz Wrocławia, które aktywnie wspierają naszą inicjatywę. Murale zaprojektowane przez Andrzeja Tylkowskiego to wyjątkowe dzieła, które mają na celu podkreślenie, jak ważne jest partnerstwo kobiet i mężczyzn

wyjaśnia Zuzanna Piasecka, Prezes Fundacji „Empiria i Wiedza” i dodaje

W tej kampanii mówimy o potrzebie rozwijania umiejętności komunikowania się, zrozumienia i wzajemnej uważności na siebie, dawaniu przestrzeni do rozwoju. Wierzymy, że to klucz do podniesienia kapitału społecznego, który ma duży wpływ na przyszłość Polski.

Wrocław to trzecie po Katowicach i Chorzowie miasto, w którym namalowany został mural kampanii. Każdy różni się detalami i zawiera m.in. panoramę miasta.

Stworzony przeze mnie rysunek mówi o tym, że wspólna droga kobiet i mężczyzn jest możliwa, satysfakcjonująca, a może być nawet ciekawa. Ważne było również pokazanie, że istotna jest współpraca, wspólny kierunek, szacunek i zainteresowanie. Z chęcią to zilustrowałem, bowiem promowana w kampanii MAKi idea wzmacniania partnerstwa jest mi bliska

mówi Andrzej Tylkowski, autor murala.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj