Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Zimowe atrakcje na e-platformię. Nowe materiały już dostępne!

Facebook

Quizy o sportach zimowych, propozycje rozgrzewek na narciarskim stoku, a nawet propozycje sportowych prezentów na święta – to propozycje przygotowane przez Fundację Moniki Pyrek w ramach programu e-platforma.

/informacja prasowa Fundacja Moniki Pyrek

Co znajdziemy w programie?

Przede wszystkim znajdziemy tu wiele inspiracji do wspólnych zabaw i aktywności. Oferta zawiera bogatą gamę gier- także planszówek gotowych do wydrukowania. Znajdziemy tam również propozycje aktywności sportowych przygotowanych przez takich sportowców, jak Marek Plawgo, Paweł Korzeniowski, Klaudia Jans-Ignacik, czy Piotr Gruszka, do praktycznych rad udzielanych przez psychologa sportu, czy niezwykłych quizów m.in. z historii sportu.

/informacja prasowa Fundacja Moniki Pyrek

Pomysł e-platformy, która doskonale wpisała się w potrzeby nie tylko pedagogów, ale i całych rodzin, które szukają pomysłów na sportowe aktywności, wziął się z sukcesu projektu „KINDER Joy of moving Alternatywne lekcje WF”. Tak wyjątkowych pomysłów na atrakcyjne i zdrowe spędzanie wolnego czasu, czy na ciekawe lekcje WF nie da się znaleźć w żadnym innym miejscu. Jestem przekonana, że warto korzystać z naszej e-platformy, a dowodem na to jest stale rosnąca liczba wejść internautów

– mówi Monika Pyrek, jedna z najlepszych zawodniczek w historii polskiej lekkiej atletyki.

/informacja prasowa Fundacja Moniki Pyrek

Co dla fanów sportów zimowych?

Poszukujący zimowych atrakcji mogą m.in. pobrać przepisy zimowych sportów olimpijskich, dowiedzieć się wiele o historii zimowych igrzysk, czy nauczyć się prawidłowej rozgrzewki na stoku narciarskim od Moniki Pyrek i trenera przygotowania fizycznego Krzysztofa Kolasińskiego. Poznamy także zestaw zimowych zabaw na śniegu, czy wziąć udział w treningu dla narciarzy. Doskonałą zabawę w długie wieczorne wieczory – także świąteczne! – zapewnić może choćby planszówka poświęcona biathlonowi. Warto obejrzeć i wysłuchać także choćby rozmowy ze znakomitą niegdyś polską biathlonistką Weroniką Nowakowską.

Gotowe treningi i materiały, dostępne są bezpłatnie na STRONIE

/informacja prasowa Fundacja Moniki Pyrek

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 lutego 2023