Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Znamy datę otwarcia sezonu łyżwiarskiego w WCT Spartan!

Facebook

Już w poniedziałek (6 listopada) wystartuje sezon zimowy na krytych lodowiskach przy ul. Spiskiej i Wejherowskiej. A pod koniec roku na terenie torów wrotkarskich przy ul. Sukielickiej w Parku Tysiąclecia.

/materiały prasowe/WCT Spartan

W listopadzie będzie taniej

W tym roku, na rozpoczęcie sezonu zimowego, aby zachęcić wszystkich miłośników łyżwiarstwa, ale też tych, którzy planują rozpocząć swoją przygodę na lodzie, przygotowaliśmy specjalną listopadową promocję. Z doświadczenia wiemy, że wielu wrocławian czeka już na otwarcie lodowisk, dlatego specjalnie dla nich obniżyliśmy w listopadzie ceny biletów wstępu nawet o 20%, aby jeszcze bardziej zachęcić i wypromować wślizgnięcie się w dobrych nastrojach w nowy sezon

– mówi Dariusz Kowalczyk, prezes WCT Spartan sp. z. o.o. zarządzającego wrocławskimi lodowiskami.

Wzorem lat ubiegłych lodowiska otwarte będą w tygodniu od godziny 16 do 22, a w weekendy od 8 do 22. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15 dzieci z wrocławskich placówek oświatowych będą mogły uczyć się i doskonalić umiejętności jazdy na łyżwach pod okiem instruktorów. W tym roku ze wspomnianych zajęć, prowadzonych w ramach miejskiego programu ,,Spartan dla szkół na lodowiskach”, skorzysta ponad 40 wrocławskich placówek.

Ogromnie cieszy fakt, że prowadzone przez nas zajęcia łyżwiarskie wpływają bardzo pozytywnie i zwiększają z roku na rok frekwencję na lekcjach wychowania fizycznego. Zajęcia z łyżwiarstwa są nie tylko rozwijające pod względem motorycznym, ale przede wszystkim to nowa dyscyplina, którą uczniowie mogą poznać i spróbować jej poza szkolną salą gimnastyczną. Dlatego młodzież chętniej uczestniczy w takich lekcjach

– podkreśla Dariusz Kowalczyk.

/materiały prasowe/WCT Spartan

W każdy PONIEDZIAŁEK obowiązywać będzie specjalna promocja – „TANIE ŚLIZGANIE”. Przez cały dzień każdy – dorośli i dzieci – za wejściówkę na lodowisko zapłaci jedynie 18 zł. W tym roku utrzymana zostanie również oferta dla wszystkich, którzy dobrze i szybko jeżdżą. Ukłonem w ich stronę jest wydłużenie pracy lodowiska przy ul. Spiskiej w PONIEDZIAŁKI na tzw. „SZYBKIE ŚLIZGANIE”, na które zapraszamy od 22.30 do 24.00.

„Szybkie ślizganie” przy ul. Spiskiej było strzałem w dziesiątkę, o czym przekonaliśmy się w zeszłym roku. To oferta dla tych, którzy jeżdżą szybko i dobrze, lubią poszaleć i nie chcą się dzielić taflą z początkującymi. Dlatego w poniedziałki będą mogli znowu puszczać wodze fantazji w godz. 22.30-24 za jedyne 23 zł (za 90 minut jazdy). To czas zarezerwowany wyłącznie dla tej grupy

– dodaje Dariusz Kowalczyk.

Popołudniami i w weekendy na lodowiskach poślizgamy się tradycyjnie już w dwóch kierunkach. Co pół godziny strzałka świetlna i sygnał dźwiękowy informować nas będzie o zmianie kierunku jazdy, dzięki czemu nie tylko nie zakręci nam się w głowie, ale też nauczymy się jeździć w dwóch kierunkach.

Zmiany zajdą również na parkingu

W tym sezonie nastąpi zmiana funkcjonowania parkingu przed lodowiskiem u zbiegu ulic Spiskiej i Kuronia z ogólnodostępnego na płatny. Zamontowane zostaną szlabany i opłata będzie wynosiła 5 zł za godzinę.

Istniejący parking był zawsze terenem pomocniczym dla działalności sportowej naszej Spółki. Położony jest on w bezpośrednim sąsiedztwie naszego Centrum Treningowego Spiska, w którym mieszczą się siłownia, fitness, sauna, lodowisko oraz korty tenisowe i powinni korzystać z niego klienci naszych usług. Jest on w pewien sposób wizytówką tego miejsca oraz sporym udogodnieniem dla wrocławian tutaj trenujących, dlatego stając się jego właścicielem będziemy zabiegali o to, aby był on uporządkowany, zadbany i przeznaczony tylko dla nich

– tłumaczy Dariusz Kowalczyk.

W tym roku obiekt kupił nowy sprzęt do wypożyczalni. Dostępne będą łyżwy w rozmiarach od 26 do 50, ale również ci najmłodsi (1-3 lata) będą mogli wypożyczyć łyżwy saneczkowe (dwupłozowe mocowane do bucików), aby rozpocząć swoją przygodę z łyżwiarstwem.

W wypożyczalniach znajdziemy także kaski, a na najmłodszych czekają pomocne zwierzaki (foki, pingwiny, misie, renifery) do nauki jazdy na łyżwach.

Dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć stawianie swoich pierwszych kroków na lodzie, mamy przygotowany szeroki wachlarz kursów na lodowisku Orbita. Szkolenia prowadzone są w grupach dla dzieci, dorosłych oraz rodzin w tzw. kursach Rodzic + Dziecko. To cieszący się ogromną popularnością i idealny kurs zarówno dla dzieci jak i rodziców.  Do tej pory rodzice czekali na swoje pociechy aż skończą zajęcia na lodowisku, dzisiaj mają możliwość uczestniczenia w zajęciach razem z nimi. W tym samym czasie rodzice mają swojego instruktora na połowie płyty, a dzieci swojego. Pod koniec zajęć jest też okazja do zabaw integracyjnych z dziećmi

– mówi Maciej Moczko, rzecznik prasowy WCT Spartan sp. z o.o.

/materiały prasowe/WCT Spartan

Przy ul. Wejherowskiej istnieje możliwość zorganizowania urodzin dla dziecka oraz integracyjnych imprez firmowych na lodzie.

CENNIK LODOWISKA SPISKA

CENNIK LODOWISKA WEJHEROWSKA

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 grudnia 2023