Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

ZUS za darmo szkoli przedsiębiorców i przyszłych przedsiębiorców z nowych przepisów

Facebook

Ważna informacja dla pracodawców i tych, którzy planują założyć biznes. Od poniedziałku (11.09) ZUS bezpłatnie będzie ich szkolił z nowych przepisów składkowych, prawa dotyczącego pracowników z Ukrainy czy zasad wysyłania swoich podwładnych w delegacje. Rozpoczyna się „Tydzień Przedsiębiorcy”.

Eksperci z wrocławskiego ZUS-u spotkają się z przedsiębiorcami, przyszłymi przedsiębiorcami czy pracownikami kadr na indywidualnych konsultacjach oraz grupowych szkoleniach. Wyjaśnią m.in. jak będzie opłacało się składki od przyszłego ruchu. Każda firma będzie bowiem miała teraz swój własny numer rachunku do tego celu, a urzędnicy wyjaśnią, jak go zdobyć.

 

Kolejny ważny dla właścicieli firm temat to elektroniczne zwolnienia lekarskie i zasady rozliczania zasiłków chorobowych.

 

Będzie też cały panel szkoleń o tym, jakie zasady obowiązują, kiedy wysyłamy swojego pracownika do kraju Unii Europejskiej i jakim zasadom ubezpieczeń społecznych podlegają pracujący w Polsce Ukraińcy.

 

Dużą wagę zusowscy eksperci przyłożą także do szkoleń dla tych, którzy dopiero zamierzają rozpocząć przygodę z biznesem.

 

Harmonogram:

 

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj