Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Atrakcji dla spędzających ferie w mieście jest naprawdę sporo

Facebook

Do końca ferii zostało jeszcze trochę czasu. Spora część młodzieży została w mieście. Zamiast siedzieć w domu przed telewizorem czy komputerem warto wybrać się w parę miejsc i trochę zaszaleć lub czegoś ciekawego się dowiedzieć.

www.wroclaw.pl

Hydropolis gwarantuje zabawę połączoną z nauką. W ramach biletu co godzinę do końca ferii przygotowane są pokazy doświadczeń. Na przykład przy wykorzystaniu jajka, czajnika i oleju. Takie doświadczenia możemy zrobić sami w domu. Pamiętajmy, żeby robić to tylko w obecności dorosłych. Do końca ferii w Hydropolis będą wam towarzyszyć maskotki w postaci rekina i ośmiornicy, które wręczają słodkie upominki.

Warto też skorzystać z otwartych lodowisk we Wrocławiu. Lodowisko przy ul. Bruknera w Zespole Szkół nr 14., będzie otwarte do połowy marca, od godz. 8:30 do godz. 10:00 dzieci mogą jeździć i wypożyczyć sprzęt bezpłatnie. Do końca tego miesiąca na lodowe szaleństwa zaprasza lodowisko przy Hali Stulecia, a na ul. Spiskiej i Wejherowskiej  pojeździmy znacznie dłużej, bo aż do końca kwietnia. Każde lodowisko posiada odpłatnie sprzęt do wynajęcia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj