Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Dziś we Wrocławiu Dzień Życzliwości. Będzie się działo!

Facebook

Światowy dzień Życzliwości we Wrocławiu to nie tylko okazja do tego, by uśmiechnąć się do siebie na wzajem, ale tez by wziąć udział w szeregu imprez organizowanych w mieście. Co się wydarzy?

Dzień Życzliwości we Wrocławiu rozpoczyna się o godzinie 10.00 wystawą fotografii reporterskiej „Most ponad czasem” w Kinie Nowe Horyzonty oraz specjalną grą „Na tropie uśmiechu” w Muzeum Narodowym. Będzie też się działo także po południu.

Od godziny 12.00 dzieci w wieku od 6 do 12 lat mogą wziąć udział w zajęciach Dary Natury w Muzeum Miejskim Wrocławia, a o godzinie 13.00 na Rynku rozpocznie się życzliwy happening oraz koncert podczas, którego wolontariusze będą wręczać wrocławianom flagi, serduszka i inne gadżety związane ze świętem. Wszystko to ma sprawić żebyśmy się uśmiechali. Ale weekend to nie koniec życzliwości we Wrocławiu.

Finałem obchodów dnia życzliwości jest Charytatywny Maraton Zumby organizowany przez Stowarzyszenie Mam Marzenie oraz długo wyczekiwany festiwal muzyki reggae w Hali Stulecia, czyli One Love Sound Fest 2015.

Dzień Życzliwości Wrocław obchodzi w tym roku już po raz dziesiąty.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 lutego 2024