Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Jak wygląda świat okiem młodych?

Facebook

Można to pokazać zgłaszając się do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” w Świdnicy. To już 9. edycja imprezy, w której udział wziąć mogą twórcy z całej Europy. Warunkiem jest wiek,

Do udziału w Konkursie Głównym zapraszamy twórców do 30. roku życia, którzy nakręcili filmy dokumentalne trwające do 30 minut. Uczestnikami mogą zostać zarówno profesjonaliści, studenci szkół filmowych, jak i filmowcy niezależni oraz amatorzy. Na laureata Konkursu Głównego, wskazanego przez złożone z twórców, krytyków i animatorów filmowych Jury, czeka Grand Prix w wysokości 5000 zł oraz statuetka „Złotego Oka”.

Po raz kolejny w festiwalowych zmaganiach wezmą udział również najmłodsi filmowcy – autorzy filmów dokumentalnych trwających nie więcej niż 30 minut, którzy nie ukończyli 21. roku życia. Specjalnie dla nich organizowanych jest Konkurs Młodzieżowy, skierowany do amatorów, co wyklucza udział studentów i absolwentów uczelni filmowych.

Na filmowe propozycje czekamy do 30 kwietnia 2017 roku. Szczegółowe informacje o konkursach znajdziecie Państwo na stronie: www.OkiemMlodych.pl oraz pod adresem: okiemmlodych@wrocff.com.pl. 10., jubileuszowa edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” odbędzie się między 7 a 11 czerwca. Na imprezę zapraszają Świdnicki Ośrodek Kultury i Wrocławska Fundacja Filmowa.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj