Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Już jutro rusza Dzień Trójkąta!

Facebook

W tym roku będzie on wypełniony atrakcjami dla dzieci i dorosłych, a rozpocząć świętowanie możemy pożywnym śniadaniem na trawie…

 

W południe w tym samym miejscu otworzy się Zielona Strefa Relaksu, w której będzie można chwilę odpocząć, pograć w plenerowe gry, a także zrobić sobie pamiątkowy portret oraz spotkać się z przedstawicielami osiedlowych instytucji.

Po śniadaniu, miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu wezmą udział w spływach kajakowych Oławą i w pieszych wędrówkach z przewodnikami…

Wieczorem, podczas ostatniego spaceru, razem z Łukaszem Iwaniukiem poszukać będzie można nietoperzy z Trójkąta.

W tym roku nie zabraknie również kolejnej odsłony Trójkonady, czyli osiedlowej wariacji stworzonej na wzór jednego z popularnych telewizyjnych teleturniejów….

To o godz. 16, a o 19 rozpocznie się muzyczny wieczór…

Mówi Kajetan Buturlak ze Strefy Kultury Wrocław

Drugi plenerowy koncert zaplanowano na placu Społecznym przed Impartem, gdzie na koniec pełnego wrażeń dnia, solidną dawkę elektroniki z domieszką disco dostarczy Fox in the Box. ). Pod wieczór pojawi się też kino – na boisku przy IV LO odbędzie się organizowany we współpracy z 17. Millennium Docs Against Gravity pokaz poruszającego filmu „Antropocen: epoka człowieka”.

W sobotę również miłośnicy ogrodnictwa znajdą coś dla siebie…

Wszystkie wydarzenia będą organizowane z zachowaniem wymaganych zasad bezpieczeństwa i ostrożności. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą środków ochrony osobistej (np. maseczek). Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny, jednak na część wydarzeń obowiązują zapisy. Formularze rejestracyjne (m.in. na spacery) dostępne są na stronie: strefakultury.pl/zapisy-dzien-trojkata.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 marca 2021