StartW Radiu Gra Wiadomości dnia

Kilka godzin artystycznych występów młodych ludzi. W piątek Charytatywny Wieczór Kulturalny

Nasz reporter odwiedził próbę przed występem i rozmawiał z dwójką młodych, obiecujących muzyków, którzy zaprezentują się w piątek:

– opowiadają artyści – licealiści: Jagoda Plucińska i Łukasz Radliński, licealiści z klasy I „E”. Młodzież trenuje swoje występy już od kilku tygodni. Zarówno na indywidualnych próbach, jak i wspólnie – organizatorom w tym roku zależy na stworzeniu nie tyle serii szkolnych występów, co jednego, spójnego widowiska.

Młodzi ludzie uczestniczyli w wielogodzinnym castingu nim trafili na scenę Wieczoru Kulturalnego. Mają już muzyczne doświadczenie a do przygotowań do imprezy podchodzą bardzo poważnie:

Jagoda i Łukasz sami nie kryją zaskoczenia skalą imprezy, którą przyszło im współtworzyć. Zeszłoroczna edycja Wieczoru Kulturalnego była zwykłym, szkolnym spotkaniem. Na piątek szykuje się natomiast koncert dla szerokiej publiczności, wspierany m.in. przez Radio GRA:

Rok temu gimnazjaliści zbierali na Paulinkę – podopieczną fundacji Potrafię Pomóc. W tym roku – na cele fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Początek imprezy – w piątek (17.03.) o 16:00.

Zostaw komentarz