Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Noc Innowacji na Politechnice Wrocławskiej

Facebook

O roli sztucznej inteligencji w rozwoju nauki, o matematyce jako orężu w walce z pandemią, o druku 3D, a także... o inwestowaniu. W ramach Nocy Innowacji 2021 na PWr czekają wykłady, prezentacje i prelekcje, zarówno online, jak i stacjonarnie. Wstęp na wszystkie jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona.

Wydarzenie zaplanowano na 9 października, a naukowcy z naszej uczelni przygotowali w sumie osiem wydarzeń, z których trzy odbędą się stacjonarnie.

Jarosław Gruszka z Wydziału Matematyki opowie o najistotniejszych aspektach inwestowania („O inwestowaniu w akcje… i nie tylko”), Bartosz Kawa z Wydziału Elektroniki, Mikrosystemów i Fotoniki odkryje tajemnice druku 3D („Precyzyjny druk 3D”), a dr hab. Janusz Szwabiński z Wydziału Matematyki wyjaśni, jak można wykorzystać matematykę do walki z pandemią („Jak śledzić pandemię i nie zwariować, czyli o matematycznym modelowaniu epidemii”).

Udział w festiwalowych wydarzeniach jest darmowy. Na poszczególne pokazy obowiązują zapisy, które prowadzone są do piątku, 8 października, do godz. 13.00.

Program dostępny jest TUTAJ

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2022