Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Nowe połączenie z wrocławskiego lotniska. To bardzo popularny kierunek

Facebook

Ryanair uruchomi nowe połączenie lotnicze z Wrocławia do chorwackiego Dubrownika. Pierwszy lot odbędzie się już w środę 3 kwietnia 2024 roku. Pasażerowie będą mieli do wyboru dwa loty tygodniowo we wtorki i soboty.

lotnisko nowe połączenie
/materiały prasowe/wrocławskie lotnisko

Nowe połączenie z wrocławskiego lotniska. To bardzo popularny kierunek 

Jak poinformowało wrocławskie lotnisko, od kwietnia 2024 roku Ryanair uruchomi nowe połączenie lotnicze z Wrocławia do chorwackiego Dubrownika. Pasażerowie będą mieli do wyboru dwa loty tygodniowo we wtorki i soboty.

Połączenie pomiędzy Wrocławiem a Dubrownikiem realizowane przez linię Ryanair doskonale uzupełnia naszą letnią siatkę połączeń. Ostatnio komunikowaliśmy sporo nowości z północy Europy, dziś przyszedł czas na ciepłe południe. Lato 2024 zapowiada się pasjonująco, tym bardziej że to nie jest ostatnia nowość, jaką szykujemy dla podróżnych korzystających z naszego lotniska

– powiedział cytowany w komunikacie prezes Portu Lotniczego Wrocław Cezary Pacamaj.

Jak podano, bezpośrednie loty do Dubrownika realizowane przez Ryanair to nie są jedne nowości w letniej siatce połączeń Potu Lotniczego Wrocław. Wśród potwierdzonych już letnich nowości znajdują się połączenia z Oslo i Kopenhagą oraz Helsinkami. Nowy letni rozkład lotów zacznie obowiązywać od 31 marca 2024 roku.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lutego 2024