Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Pełną parą ruszają „Kluby rodzica”

Facebook

Dzieci rozwiną wyobraźnię i artystyczne umiejętności. Dorośli natomiast na specjalnych warsztatach nauczą się, jak spędzać czas ze swoimi pociechami. Program w zeszłym roku działał pilotażowo.

Sprawdził się, więc od teraz jest prowadzony w czterech miejskich bibliotekach we Wrocławiu:

– opowiada kierownik biblioteki przy ul. Reja, Dorota Surman. W ramach najbliższych spotkań Klubów przewidziano m.in. prelekcje o zdrowym odżywianiu dzieci,  czy o stawianiu im granic. Będą też interaktywne zajęcia dla kreatywnych rodziców, czy głośne czytanie bajek dla maluchów. Warsztaty prowadzą pedagodzy, psychologowie, dietetycy, a także wolontariusze – jak pani Małgorzata:

Pomysł organizowania w bibliotekach spotkań dla rodziców i ich pociech chwali pani Anna, uczestnicząca w nich ze swoimi dziećmi: 10-letnim Maksem, 5-letnim Olafem i 1,5-rocznej Ingą:

Spotkania odbywają się w bibliotekach przy: Reja, Namysłowskiej, Suwalskiej i bulwarze Ikara. Ich szczegółowy terminarz i informacje o zapisach są dostępne na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej: biblioteka.wroc.pl. Najbliższe – już w piątek (11.03).

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lutego 2024