Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Policjanci skontrolowali obóz harcerski w Świętoszynie

Facebook

Policjanci z Milicza i pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przeprowadzili kontrole obozu harcerskiego w Świętoszynie. Funkcjonariusze sprawdzili czy dzieci mają zapewnioną odpowiednią opiekę i właściwe warunki pobytu.

/fot. dolnośląska policja/

Mając na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców naszego województwa podczas wakacji, dolnośląscy policjanci sprawdzają miejsca zorganizowanego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. W ramach tych działań funkcjonariusze z Milicza przeprowadzili kontrolę obozu harcerskiego w Świętoszynie

– czytamy w komunikacie dolnośląskiej policji.

/fot. dolnośląska policja/

Funkcjonariusze skontrolowali obozowisko pod kątem czy po pierwsze samo miejsce jest bezpiecznie i właściwie zabezpieczone. Sprawdzili także czy harcerze mają zapewnioną odpowiednią opiekę ze strony dorosłych i odpowiednie warunki pobytu. Jednocześnie zwracali uwagę na zapewnienie drożności dróg dojazdowych i ewakuacyjnych.

Policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną porozmawiała z dziećmi o bezpieczeństwie podczas wakacji oraz o innych zasadach bezpiecznych zachowań, sposobach unikania zagrożeń i konsekwencjach prawnych niewłaściwych oraz nieodpowiedzialnych czynów.

/fot. dolnośląska policja/

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj