Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Przez 4 miesiące trzymała zwłoki dziecka na balkonie

Facebook

Poroniła. A szczątki płodu schowała na balkonie. Trzymała je tam przez cztery miesiące. Do tego makabrycznego zdarzenia doszło we Wrocławiu przy ulicy Krzywoustego. Sprawą zajęła się już policja i prokuratura.

Czterdziestolatka, która poroniła, znajduje się teraz w areszcie. Razem z nią za kraty trafił też jej dwudziestoletni partner.

Sprawa wyszła na jaw, gdy policja została wezwana do interwencji u kobiety. Funkcjonariusze przypadkiem znaleźli na balkonie zwłoki. Kobieta zawinęła je w foliowy worek, wsadziła do kartonu, ten do doniczki, a wszystko jeszcze nakryła garnkiem. Mundurowym przyznała, że poroniła w kwietniu.

Na dziś prokuratura zaplanowała przesłuchanie zarówno kobiety jak i jej partnera. Nie wiemy jednak, kiedy czterdziestolatka usłyszy zarzuty ani o co będzie oskarżona. To zależy od wyników sekcji zwłok – czy dziecko było w stanie w stanie przeżyć poza organizmem matki. Na wyniki badań trzeba jednak będzie poczekać – i nikt nie wie jak długo. Sekcja nie będzie łatwa. Szczątki leżały bowiem na balkonie przez cztery miesiące w porze największych upałów.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj