Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Śląsk Wrocław faworytem sobotniego meczu z Lechem Poznań?

Facebook

Już w sobotę Śląsk Wrocław podejmie przed własną publicznością zawodników Lecha Poznań. Będzie to trzecia kolejka tegorocznej odsłony PKO Ekstraklasy i warto dodać, że po dwóch pierwszych meczach Śląsk Wrocław ma na koncie komplet punktów.

Fot. Jakub Hechner / Śląsk Wrocław
Fot. Jakub Hechner / Śląsk Wrocław

Zaglądając w układ tabeli można pokusić się o stwierdzenie, że to Śląsk Wrocław powinien być murowanym faworytem do zwycięstwa w sobotnim meczu. Ma za sobą dwie wygrane, jedną z Piastem Gliwice, a drugą z Wisłą Kraków. Natomiast sobotni przeciwnicy z Poznania po dwóch pierwszych kolejkach notują zaledwie punkt.
Trener gospodarzy, Vitezslav Lavička nie zamierza jednak lekceważyć przeciwnika. Jego zdaniem Lech Poznań gra lepiej, aniżeli wskazuje na to tabela…

Trener zdradził też, że zawodnicy, którzy borykali się z problemami zdrowotnymi w pierwszych dwóch meczach są coraz bliżej powrotu do gry. Najbliższy kadry meczowej jest Dino Stiglec. Co do pozostałych, jeszcze trudno powiedzieć.

Pierwszy gwizdek sobotniego spotkania Śląska i Lecha wybrzmi punktualnie o 20:00. Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Wrocław. Na to wydarzenie może przyjść publiczność, ale liczba kibiców nie może przekroczyć połowy pojemności obiektu.

Piotr Krejner

Piotr Krejner

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj