Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Śląsk Wrocław remisuje z Lechem Poznań 2:2 po pięknej walce!

Facebook

Taki Śląsk Wrocław chcemy oglądać zawsze! Piłkarze ze stolicy Dolnego Śląska zremisowali w niedzielnym spotkaniu z Lechem Poznań 2:2 po zaciętej walce.

fot. Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl
fot. Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych szczególnie podczas pierwszej odsłony spotkania, zawodnicy zapewnili przybyłej publiczności piękny pokaz dobrego futbolu. Obie drużyny stale atakowały, a piłkarze nie odstawiali nogi podczas gry.

Posłuchajcie jak to spotkanie komentował obrońca Śląska Wrocław – Kamil Dankowski. O tym, że wyjdzie na boisko dowiedział się 4 godziny przed meczem z powodu nieobecności Dino Stigleca. Było to jego setne spotkanie w barwach Śląska…

Po tym spotkaniu Śląsk Wrocław nadal plasuje się na czwartym miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 53 punktów, czyli z zaledwie punktem mniej od drugiej i trzeciej drużyny. Liderem pozostaje Legia, a do rozstrzygnięcia pozostały cztery spotkania.

Kolejny mecz Śląska Wrocław to wyjazdowe starcie z Piastem Gliwice, który jest obecnym mistrzem Polski. To spotkanie zostanie rozegrane 5 lipca, a pierwszy gwizdek usłyszymy o 17:30.

Piotr Krejner

Piotr Krejner

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj