Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Trwają zapisy na WrocWalk Marathon 2022

Facebook

W Dzień Niepodległości na ulice Wrocławia wraca wyjątkowe wydarzenie - czwarta edycja WrocWalk Marathonu, pierwszego w Polsce spaceru na medal. Poznajcie zasady i wyruszcie w niezwykłą podróż najciekawszymi zakamarkami miasta.

fot. mat. prasowe UM Wrocławia

WrocWalk Marathon 2022 to rodzinne wydarzenie, które polega na kolekcjonowaniu pieczątek podczas poznawania najbardziej interesujących punktów w stolicy Dolnego Śląska. Uczestnicy mają do dyspozycji aż trzy trasy. Na każdej z nich czekają atrakcje ulokowane w ciekawych lokalizacjach i przygotowane przez partnerów imprezy.

fot. mat. prasowe UM Wrocławia

Do wyboru jest 6-kilometrowa trasa rodzinna, trasa historyczna o takim samym dystansie oraz rekreacyjna (18 km). Na każdej z nich znajdują się najpiękniejsze i najciekawsze zakątki Wrocławia. Na liście punktów są m.in. takie miejsca jak Wieża Matematyczna, Park Południowy czy Muzeum Teatru. To sami uczestnicy wybierają swój punkt startu i ustalają kolejność zdobywania pieczątek. Na zawodników czekają specjalne koszulki i medale, które wkrótce zostaną zaprezentowane.

fot. mat. prasowe UM Wrocławia

WrocWalk Marathon 2022 to świetna okazja do aktywnego świętowania Dnia Niepodległości (11 listopada) w gronie rodziny i przyjaciół. Każdy uczestnik otrzyma wyjątkowy medal potwierdzający ukończenie spaceru. Więcej informacji, regulamin i cennik pakietów startowych można znaleźć TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 marca 2023