Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

We Wrocławiu rusza jesienna deratyzacja

Facebook

Uwaga mieszkańcy, a w szczególności zarządcy nieruchomości! Zbliża się kolejna, jesienna wrocławska deratyzacja! Ta najbliższa ruszy już 15 listopada i potrwa do 1 grudnia.

fot. pixabay
fot. pixabay

Z chwilą rozpoczęcia deratyzacji powinny zostać wyłożone preparaty deratyzacyjne. Powinny być one uzupełniane na bieżąco przez cały czas trwania obowiązkowej deratyzacji, a jeżeli preparaty będą nadal pobierane, nawet po zakończeniu jej terminu. Należy na bieżąco prowadzić monitoring pobierania preparatu oraz usunąć go dopiero po stwierdzeniu zaprzestania pobierania przez gryzonie.

Mówi Marcin Obłoza z Biura Prasowego Urzędu Miasta

Obowiązek przeprowadzenia deratyzacji spoczywa na właścicielach nieruchomości, rozumianych także jako współwłaściciele, użytkownicy wieczyści, jednostki organizacyjne i osoby posiadające nieruchomości w zarządzie lub użytkowaniu oraz inne podmioty władające nieruchomościami…

Urząd Miasta nieprzerwanie monitoruje problem wrocławskich gryzoni. Warto pamiętać o kilku prostych zasadach, które mogą przyczynić się do walki ze szczurami w naszym codziennym życiu…

Magistrat nie przerywa działań walki z gryzoniami. Już planuje kolejne zmiany w przyszłym roku…

Funkcjonariusze Straży Miejskiej Wrocławia oraz pracownicy Wydziału Środowiska i Rolnictwa będą przeprowadzać kontrole wypełniania przez właścicieli nieruchomości obowiązków w zakresie przeprowadzania deratyzacji. Zapominalscy będą musieli liczyć się z grzywną.

Piotr Krejner

Piotr Krejner

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj