Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Wrocław znów w żużlowych emocjach

Facebook

Po 12 latach do miasta wracają Indywidualne Mistrzostwa Świata na żużlu. 3 sierpnia na Stadionie Olimpijskim rusza 2019 Betard Wroclaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Najlepsi żużlowi zawodnicy świata staną na starcie, by zawalczyć o tytuł mistrza.

 

Poznaj przedmeczowe atrakcje dla kibiców

  • Na ulicach Wrocławia pojawią się hostessy ubrane w specjalne stroje – takie same, w jakich podprowadzają żużlowców na zawodach. Będzie je można spotkać od 29 lipca do 2 sierpnia w okolicach Rynku: przy budynku Poczty Polskiej, na ul. Świdnickiej, przy Solpolu, na skwerze przy ul. Wita Stwosza oraz na skrzyżowaniu ul. Kuźniczej i Rynku. Hostessy zaserwują przechodniom kubek porannej kawy. Codziennie w innym miejscu, w godz. od 8.00 do 10.00.
  • Dzień przed zawodami, 2 sierpnia, wszyscy fani zaproszeni są na skwer przy ul. Wita Stwosza. Każdy może wziąć udział w bezpłatnym wydarzeniu „Kibicujmy Polakom!”. Na skwerze stanie specjalny 24-metrowy kubik, który zamieni się w największą w Polsce żużlową kartką na życzenia dla zawodników. Być może będzie także okazja do spotkania z jednym z żużlowców i zdobycia autografu. Atrakcje na skwerze potrwają od godz. 12.00 do 20.00.
  • 3 sierpnia przed samym 2019 Betard Wroclaw FIM Speedway Grand Prix of Poland fani żużla poczują sportowe emocje w strefie kibica przygotowanej przez GLS na Stadionie Olimpijskim. Tu największym magnesem będą wyścigi motocyklowe, tyle że wirtualne, z wykorzystaniem specjalnych gogli Virtual Reality.
  • Przed zawodami kibice odpoczną także w specjalnej strefie relaksu, gdzie czekają na nich leżaki, pufy oraz kostki do siedzenia. Z kolei w strefie gadżetów do odebrania będą m.in. żużlowe t-shirty.
  • Każdy kibic od razu na stadionie będzie mógł przygotować i wysłać przesyłkę z gadżetami, wypróbowując Punkt Szybkiej Paczki GLS. To mobilna wersja całkiem nowego modelu punktów nadania i odbioru przesyłek, wprowadzanego przez GLS od tego roku.

Wygraj podwójny bilet na Grand Prix!

Fani żużla, którzy chcą poczuć sportowe emocje w sobotę na Stadionie Olimpijskim, wciąż mają szansę na zdobycie wejściówki. Na profilu GLS Poland na Facebooku trwa konkurs, w którym każdy ma szansę zdobyć podwójny bilet na 2019 Betard Wroclaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Co należy zrobić, by wygrać? Wystarczy na zdjęciu, filmie lub w komentarzu pod postem konkursowym wyrazić to, jak kibicujesz biało-czerwonym zawodnikom. Warto zrobić to już teraz – konkurs trwa do czwartku, 1 sierpnia, 2019 r.
Fanpage GLS Poland znajduje się pod adresem facebook.com/GLSPoland.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj