Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Kryzys w ekipie Mistrzów Polski? Śląsk Wrocław przegrał trzeci mecz z rzędu

Facebook

Wyrównane, zacięte, pełne zwrotów akcji. Mistrz Polski przegrał wyjazdowe starcie ze Spójnią Stargard 79:81 w meczu 16 kolejki ekstraklasy. Spotkanie rozstrzygnęło się w ostatnich sekundach rywalizacji!

/fot. Internet, wks-slask.eu

Mecz lepiej rozpoczęła ekipa Spójnej Stargard, która znacząco przeważała w pierwszych minutach spotkania. Śląsk Wrocław odpowiedział błyskawicznie. Wrocławianom udało się nawet wyjść na prowadzenie. Mistrzowie Polski wraz z upływem czasu nabrali wiatru w żagle. Przede wszystkim poprawiła się skuteczność w ataku. Po przerwie intensywność spotkania nieco spadła i przed ostatnią odsłoną meczu na tablicy punktowej widniał remis. Ostatnie minuty spotkania to już ostra wymiana ciosów, z której zwycięsko wyszła ekipa Spójnej Stargard, ostatecznie pokonując drużynę z Dolnego Śląska 81:79.

Najwięcej punktów w spotkaniu zdobył zawodnik ekipy gospodarzy Courtney Fortson (18), drugi pod tym względem był gracz Śląska Wrocław Łukasz Kolenda (17).

Emocji nie zabrakło również na trybunach. Tuż po przegranym spotkaniu, jedna z kamer uchwyciła rozpacz młodego kibica, który nie mógł pogodzić się z porażką swojej ukochanej drużyny. Klub za pomocą mediów społecznościowych wydał krótkie oświadczenie, w którym oznajmił, że dla tak zaangażowanego emocjonalnie w spotkanie chłopca przygotował coś specjalnego.