Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Nasza reporterka Ania Sejdak w Przeglądzie Piosenki Aktorskiej

Facebook

Za nami półfinał Konkursu Interpretacji Piosenki Aktorskiej, w ramach 37. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Udział w konkursie wzięła nasza reporterka Ania Sejdak.

Jak wrażenia po wczoraj?

Sporo nerwów, ale przygotowywałam się miesiąc, więc na występie zostało tylko dobrze się bawić. Chociaż do 12 w nocy czekałam w niepewności. Zadzwoniła do mnie pani, że wiadomość o tym, że zakwalifikowałam się do finału i że zapraszają na warsztaty przygotowujące to pomyłka. Poczułam się jak Miss Columbii. Mimo wszystko fajne przeżycie i być może spróbuję za rok.

Co śpiewałaś?

Zaśpiewałam dwie piosenki, jedną z kanonu, to był Nick Cave – Where The Wild Roses Grow. A druga to polski cover Lany Del Rey – Off To The Races. Przy okazji dziękuję rodzeństwu Majewskich – Dawidowi i Martynie za ogromną pomoc w przygotowaniu. Oni działają we wrocławskich teatrach od kilku lat – zdolne bestie.

Podobno miałaś ciekawe przebranie..

Starałam się oddać rolę w duchu szkoły Stanisławskiego. To znaczy, że najłatwiej wcielić się w postać kiedy wyglądasz tak jak ona. A że byłam Lolitą, to serduszkowe okulary i kitki były obowiązkowe. Inni uczestnicy nie poznali mnie później w garderobie jak się przebrałam. W każdym razie będę śledzić finał i trzymam kciuki za tych, którzy przeszli. Pojawi się sporo osób z Wrocławia. A mnie usłyszcie w spektaklu Yemaya – królowa mórz we wrocławskim Teatrze Lalek już 28 maja.

Fragmenty występu Ani do zobaczenia na naszym Facebooku – TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj