Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Nowe połączenia do Hiszpanii z wrocławskiego lotniska

Facebook

Linie lotnicze Wizz Air jesienią uruchomią dwa nowe kierunki z wrocławskiego lotniska. Pasażerowie będą mogli polecieć do Walencji i Malagi. Rejsy dla każdego kierunku będą odbywać się trzy razy w tygodniu.

/fot. Łukasz Giza www.lukaszgiza.com/

Hiszpania to niezwykle popularny kierunek z Wrocławia. Słoneczna pogoda, wysokie temperatury i malownicze plaże sprawiają, że można tam wypoczywać przez cały rok. Nowe kierunki to uzupełnienie naszej oferty połączeń niskokosztowych w tak lubiany przez pasażerów rejon południowej Europy

– powiedział prezes Portu Lotniczego Wrocław Dariusz Kuś, cytowany w komunikacie.

Pierwszy samolot do Walencji wystartuje 30 października, a loty będą odbywać się trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i piątki. Podróż potrwa nieco ponad trzy godziny.

Drugą nowością w jesiennym rozkładzie lotów jest Malaga – popularny kurort na Costa del Sol. Nowe połączenie Wizz Air uzupełni ofertę przewoźnika Ryanair, który w letnim rozkładzie oferuje jeden lot tygodniowo, a w sezonie jesiennym zwiększy tę liczbę do trzech.

Pierwsze rejsy do Malagi Wizz Air uruchomi 31 października. Pasażerowie będą mogli polecieć tam we wtorki, czwartki i soboty, a podróż potrwa niecałe cztery godziny.

Walencja i Malaga są nowościami w jesiennym rozkładzie lotów, który zostanie ogłoszony pod koniec października. Obecnie pasażerowie z Wrocławia mają do wyboru blisko 90 kierunków z letniej oferty: m.in. ok. 60 połączeń niskokosztowych, w tym trzy nowości Brindisi, Sofia i Porto oraz prawie 30 połączeń czarterowych

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 czerwca 2023