Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Ogromne ilości narkotyków w jednym z wrocławskich mieszkań

Facebook

Policja z Wrocławia odkryła ponad 3100 porcji handlowych narkotyków w jednym z wrocławskich mieszkań. Podejrzany tłumaczył, że posiadał ją na własny użytek. Jak do doszło do zatrzymania?

narkotyki
/fot. wrocławska policja

Ogromne ilości narkotyków w jednym z wrocławskich mieszkań

Do zatrzymania 23-latka doszło podczas patrolowania jednej z ulic Starego Miasta. Idący wzdłuż jezdni mężczyzna zwrócił uwagę funkcjonariuszy swoim nerwowym zachowaniem. Jak się okazało znaleźli przy nim zawiniątko oraz puszkę z zawartością suszu pochodzenia roślinnego koloru brunatno zielonego, którym jak sam oświadczył, jest marihuana.

narkotyki

/fot. wrocławska policja

Na tym sprawa się nie zakończyła, gdyż funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny, gdzie odnaleźli ponad 3100 porcji tego samego narkotyku. 23-letni ”amator ziołolecznictwa” oświadczył, że tak duża ilość marihuany wykorzystuje na własne potrzeby.

Policjanci oprócz narkotyku, ujawnili w mieszkaniu mężczyzny również wagi aptekarskie, zgrzewarkę do foli oraz pakiet foliowych woreczków z zapięciem strunowym. To wszystko „z pewnością” miało ułatwić 23-latkowi właściwe przechowywanie i bezpieczne dawkowanie zgromadzonej marihuany.

narkotyki

/fot. wrocławska policja

Teraz sprawą zajmie się sąd. Mężczyźnie grozi nawet do 10 lat więzienia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2023