Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Chciał zrealizować fałszywą receptę. Próbę zakończył w areszcie

Facebook

26-latek do policyjnego aresztu trafił wprost z jednej z wrocławskich aptek, gdzie próbował zrealizować sfałszowaną receptę. Zarówno przy nim jak i w jego mieszkaniu policjanci znaleźli spore ilości leków opioidowych oraz psychotropowych.

/fot. wrocławska policja

Mężczyzna fałszywą receptę próbował zrealizować w jednej z wrocławskich aptek. Leków psychotropowych, które widniały niestety zabrakło, dlatego 26-latek zgodził się na przełożenie zakupów na kolejny dzień.

Gdy mężczyzna zjawił się następnego dnia w aptece, zamiast zamówionych leków, czekali na niego funkcjonariusze pionu kryminalnego.

Zarówno przy 26-latku, jak i w jego mieszkaniu policjanci ujawnili spore ilości leków opioidowych oraz psychotropowych.

26-latek rzekomo miał leczyć się psychiatrycznie, lecz danych lekarza prowadzącego nie podał, bo ten ma być operowany. A leki kupował na podstawie ogłoszenia zamieszczonego na jednym z internetowych portali aukcyjnych.

Na jaw wyszło również, iż lekarz, który rzekomo miał wystawić receptę nie tylko nie kojarzy „pacjenta”, jak również zawiadomił policjantów o fakcie włamania na jego konto w systemie medycznym oraz wystawiania nieautoryzowanych przez niego recept.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj