Radio Gra Wrocław

Politechnika Wrocławska z aukcjami dla WOŚP

Lot szybowcem, wizyta w inżynierskim escape roomie i nowoczesnym Centrum Symulacji Medycznej, a także unikalny zestaw gadżetów. Politechniczne aukcje w ramach 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

/fot. fb. Politechnika Wrocławska/

W niedzielę, 28 stycznia, zbiórka będzie prowadzona pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Pozyskane środki posłużą wyposażeniu szpitalnych oddziałów pulmonologicznych, zarówno tych dziecięcych, jak i dla dorosłych. Zakupiony zostanie sprzęt do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc.

Politechnika Wrocławska specjalnie na WOŚP przygotowała dziewięć licytacji:

Aukcje kończą się we wtorek, 30 stycznia, o godz. 17.

Dodatkową, dziesiątą politechniczną aukcję prowadzimy wspólnie z Wrocławskim Centrum Akademickim. Do wylicytowania jest dzień z Kołem Naukowym Solar Boat, które konstruuje łodzie solarne. Będzie można odwiedzić ich warsztat, podejrzeć przy pracy, a także otrzymać gadżety i metalowe serce WOŚP – wyspawane i podświetlone przez zespół.

Dodatkowo PWR Racing Team zaprasza do wspierania WOŚP i wpłat do ich wirtualnej skarbonki. Pieniądze można wpłacać tutaj – https://eskarbonka.wosp.org.pl/rumyceziti

źródło: materiały prasowe