Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Rusza cykl warsztatów gastronomicznych „Akademia Gastro”

Facebook

Już jutro ruszają zapisy do Akademii Gastro, czyli cyklu 25 bezpłatnych szkoleń i warsztatów dla osób, które myślą o rozpoczęciu swojej przygody z biznesem gastronomicznym we Wrocławiu. Spotkania będą trwać od 22 marca do 27 kwietnia. Obowiązują zapisy.

/zdjęcie ilustracyjne/pixabay

Warsztaty rozpoczną się jutro, 22 marca o godz. 10:00 w Barbarze przy ul. Świdnickiej.

W spotkaniu wezmą udział znani wrocławscy restauratorzy, którzy opowiedzą, jak zaczynali i co jest ważne przy otwieraniu i prowadzeniu własnej restauracji? Ile trzeba mieć pieniędzy na start? Czy warto zaczynać przygodę z gastro biznesem? Jakie są szanse i zagrożenia? Oraz – jak przetrwać i być elastycznym w trudnych czasach?

Kolejne szkolenia i warsztaty będą związane z prowadzeniem gastro biznesu- kalkulacją kosztów, przygotowanie biznesplanu, nawiązywaniem współpracy z dostawcami, zdobywaniem niezbędnych zezwoleń, kompletowaniem wyposażenia, wymogami Sanepidu i dokumentacją HACCAP. A także, jak promować własną restaurację społecznościowych.

Celem warsztatów jest pomoc młodym biznesem w rozpoczęciu i funkcjonowaniu w branży gastronomicznej a także zapoznanie się z funkcjonowaniem administracji państwowej – UM Wrocławia, ZUS, US, IAS.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie tutaj.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 czerwca 2023