Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Serce Szczepina rusza z kolejnymi wydarzeniami. W najbliższy weekend odbędzie się gra miejska

Facebook

Już niedługo dzień dziecka, z tej okazji Stowarzyszenie Serce Szczepina zapraszana na Rodzinną Grę Miejską „Dzieci Świata”. Wydarzenie odbędzie się 4 czerwca, między 11-15. Dodatkowo w każdy weekend otwarty będzie również Pawilon ESK.

/fot. fb. Serce Szczepina/

Mimo tego, że gra odbywać się będzie wrocławskim Szczepinie, to, jak przekazują organizatorzy „Przeniesiecie się w bardziej i mniej odległe zakątki świata, by poznać gry i zabawy Dzieciaków z innych krajów”.

Ta przygoda zbliży do siebie cztery strony świata – pokaże Wam jak bardzo jesteśmy podobni – wszyscy lubimy świetną zabawę i jak bardzo się różnimy – bawiąc się w coś innego

– czytamy w komunikacie na mediach społecznościowych.

Na uczestników zabawy czekać będą zadania. Na starcie otrzymają mapę oraz paszport, w którym będą zbierać stemple z podróży po świecie zabaw i gier z różnych stron świata. Wykonanie wszystkich zadań nie powinno zająć więcej niż dwie godziny.

Wydarzenie jest darmowe, obowiązują zapisy, pod adresem:

  • serceszczepina@gmail.com

W wiadomości należy podać nazwę swojej drużyny oraz listę uczestników, wraz z ich wiekiem.

Start i meta, a także rozdanie nagród odbędzie się przy Pawilonie ESK na Skwerze św. Damiana de Veustera.

/Stowarzyszenie Serce Szczepina/

Oprócz tego w czerwcu odbywać się będą też dwa inne eventy Stowarzyszenia Serca Szczepina. Najpierw 18 czerwca Pchli Targ otworzy się dla mieszkańców, następnie 24 czerwca odbędzie się specjalna akcja „Teatr za świadectwo”, czyli wyjście do Teatru Lalek z okazji zakończenia roku szkolnego. Szczegóły znajdziecie tutaj.

/Stowarzyszenie Serce Szczepina/

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj