Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Śląsk Wrocław Handabll w Hali Orbita. To ostatnie spotkanie w tym roku!

Facebook

Szczypiorniści Śląska Wrocław Handball zmierzą się w spotkaniu ze spadkowiczem PGNiG Superligi Mężczyzn - Handball Stalą Mielec. Wcześniej, bo o trzynastej na parkiet wybiegną piłkarki ręczne Śląska Wrocław Handball, które powalczą o swoje trzecie zwycięstwo w I lidze kobiet gr. B. W spotkaniu dwóch zespołów z województwa dolnośląskiego zmierzą się one z UKS Dziewiątką Legnica.

/Śląsk Wrocław Handball

Co czeka nas przed spotkaniem?

Zanim dojdzie do wyżej wspomnianych spotkań, to pierwsi na parkiet wybiegną najmłodsi adepci Śląska Wrocław Handball Akademii z projektu Handball KIDS, którzy wspólnie z dziećmi z niepełnosprawnościami pokażą, że sport nie zna granic ani podziałów i jest dla każdego. Współorganizatorem treningu dla dzieci Fundacja Moc Pomocy.

Pierwsze na parkiet wybiegną szczypiornistki

Następnie czeka nas podwójna dawka emocji związana z meczami Śląska Wrocław Handball – pierwsze na parkiet wybiegną szczypiornistki, które przystąpią do spotkania po ubiegłotygodniowym zwycięstwie z MKS-em Karkonosze Jelenia Góra. Po raz kolejny wrocławianki rozegrały bardzo emocjonujące spotkanie, a zwycięską bramkę w ostatniej minucie zdobyła Helena Drochlińska. Przed nimi kolejna szansa na zdobycie punktów i pierwsze swoje zwycięstwo w Hali Orbita.

Wielkie emocje w ostatnim meczu w tym roku!

Zwieńczeniem dnia będzie będzie mecz piłkarzy ręcznych Śląska Wrocław w Lidze Centralnej. Ich rywalem będzie Handball Stal Mielec, czyli spadkowicz z PGNiG Superligi Mężczyzn. Nie zabraknie zatem emocji, a wrocławianie z całą pewnością będą chcieli zakończyć zwycięstwem ostatnie domowe spotkanie w 2022 roku.

Największa frekwencja dotychczas!

Warto dodać, że podczas ostatnich spotkań zawodnicy Śląska Wrocław Handball mogli liczyć na ogromne wsparcie kibiców w Hali Orbita. Jest to z pewnością największa frekwencja na meczach piłki ręcznej we Wrocławiu w ostatnich latach. Na trybunach nie brakuje również wielu uczniów wrocławskich Szkół Podstawowych, którzy są systematycznie odwiedzani przez zawodników Śląska Wrocław Handball.

Cieszymy się, że chce nas oglądać tylu kibiców i liczymy, że na następnych spotkaniach będzie podobnie. Będziemy chcieli im się odwdzięczyć zwycięstwami w kolejnych spotkaniach

– powiedział Sebastian Ziemiński, skrzydłowy Śląska Wrocław Handball.

Gdzie i kiedy?

Spotkania odbędą się w Hali Orbita, w sobotę, 10 grudnia w godzinach:

  •  I Liga kobiet – 13:00
  • Liga Centralna Mężczyzn – 17:00

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 lutego 2023