Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Sportowe podsumowanie weekendu

Facebook

Ostatnie trzy dni były - z małymi wyjątkami - bardzo udane dla wrocławskich drużyn. Kto grał i wygrał, a komu ta sztuka się nie udała?

www.facebook.com/PanthersWroclaw

Pierwsze strony gazet są poświęcone wygranej piłkarskiego Śląska nad Ruchem Chorzów w Ekstraklasie. Niewiele mówi się za to o koszykarzach WKS-u, którzy w pierwszym meczu finałowym drugiej ligi, przegrali na własnym parkiecie z R8 Basket Kraków 70:89. Na szczęście awans mamy już zapewniony i w rewanżu będziemy walczyć jedynie o pokazanie się szerszej publiczności.

W tym sezonie nadal niepokonani pozostają zawodnicy Panthers Wrocław. W niedzielę (14.05.) wygrali u siebie z Husarią Szczecin 56:3, odnosząc siódme zwycięstwo w siódmym meczu TopLigi futbolu amerykańskiego. Z kolei fani żużla odpoczęli od PGE Ekstraligi i zamiast niej obserwowali zmagania zawodników w zawodach Grand Prix Polski na Stadionie Narodowym. Drugie miejsce zajął zawodnik Sparty Wrocław Maciej Janowski, a piąty był jego kolega z drużyny Tai Wooffinden.

W zeszły weekend nie zabrakło także sportowych akcentów juniorskich. Młodzicy siatkarskiej Gwardii Wrocław zdobyli tytuł czwartej drużyny w Polsce. W meczu o trzecie miejsce turnieju finałowego w Dębicy musieli uznać wyższość Jastrzębskiego Węgla.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj