Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Wytańcz emocje, pomagając dzieciakom!

Facebook

Czy tańcząc zumbę można pomóc Podopiecznym Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla dzieci? Tak! W niedzielę, 18 lipca w godzinach 16-19 na terenie Stara Odra Beach Bar przy ul. Zawalnej 53 na Karłowicach, odbędzie się charytatywny maraton zumby, podczas którego zbierane będą środki na rzecz 60. Dzieci, objętych opieką hospicyjną przez Wrocławską Fundację.

Gwarantujemy masę pozytywnej energii, sportowe emocje, taneczne rytmy i wzrost endorfin! Wakacje ruszyły pełną parą, dołącz do nas i baw się na najlepszej zumbie w mieście. Wyginaj śmiało ciało, a niech Twoja energia zamieni się w dobro! Po aktywnym maratonie, zapraszamy do zrelaksowania się na leżakach i hamakach w strefie beach baru. Chłodzonych napojów i lodów nie zabraknie!

Beneficjentem wydarzenia jest Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, która nieprzerwanie od  2007 roku wspiera przewlekle i nieuleczalnie chore dzieci z terenu Dolnego Śląska. Jest to hospicjum domowe, co oznacza, że dzieciaki przebywają w najbardziej przyjaznym sobie środowisku, czyli domu rodzinnym. Fundacja to organizacja pożytku publicznego, dzięki czemu możecie Państwo przekazać 1% podatku dochodowego w ramach rozliczenia rocznego PIT. Wpływy z akcji charytatywnych pozwalają na poprawę jakości życia ponad sześćdziesięciu podopiecznych i ich rodzin.

Do zobaczenia już 18 lipca na Beach Barze Stara Odra!

Maraton prowadzony będzie przez 11 wykwalifikowanych instruktorów:

– Justynę Nowicką

– Bernadete Szlachte

– Paule Ćwieląg

– Oxanę Leshanovą

– Karię Hughes Potocką

– Jarka Fila

– Anne Mishebyova

– Aleksandrę Bańdurę

– Dominikę Bator Wróbel

– Ewelinę Różdzyńską

– Izabelę Szczyptę

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj