Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Zwiedzanie Muzeum Śląśka Wrocław z Yehorem Matsenka

Facebook

Śląsk Wrocław przygotował niemałą niespodziankę dla swoich kibiców. Już w najbliższy czwartek o godz. 18, w zwiedzaniu po klubowym muzeum udział weźmie Yehor Matsenka.

/Muzeum Slaska Wroclaw fot Maciej Kulczynski/

Pochodzący z ukraińskich Czerkasów Matsenko trafił do WKS-u z Legii Warszawa. Wcześniej występował między innymi w młodzieżowym zespole Dynama Kijów. Do tej pory w Śląsku zagrał w dziesięciu meczach Ekstraklasy, w siedmiu spotkaniach w pierwszym składzie. Na boisku dał się poznać kibicom jako ambitny defensor, walczący do ostatniej minuty pojedynku. Tym razem będzie poznawał zbiory Muzeum Śląska Wrocław ramię w ramię z pozostałymi uczestnikami wydarzenia.

Podczas specjalnego zwiedzania z zawodnikiem WKS-u będzie możliwość odwiedzenia jedynie Muzeum Śląska Wrocław – bez stadionu. Oznacza to, że bilet normalny kosztuje maksymalnie 25 zł, a po uwzględnieniu szeregu zniżek cena wejściówki może wynieść nawet 7,50 zł. W tym dniu (czwartek, 16.11.) muzeum będzie czynne godzinę dłużej – do 19:00. Bilet można kupić z wyprzedzeniem za pomocą strony internetowej: www.muzeumslaskwroclaw.pl. Tuż obok Muzeum Śląska Wrocław znajduje się Browar Stu Mostów – Sports Bar, otwarty od 12:00 do 22:00.

/materiały prasowe/Tarczyński Arena

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj