Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Bezpłatne badania profilaktyczne i warsztaty. Przed nami Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia

Facebook

W sobotę 9 września odbędzie się 14. Edycja Wrocławskich Dni Promocji Zdrowia. To kampania zdrowotna promująca zdrowy styl życia. Tym razem wydarzanie odbędzie się pod CH Magnolia Park, przy ulicy Legnickiej. Na miejscu będzie można skorzystać z bogatej oferty badań profilaktycznych, specjalistycznych porad, wykładów i warsztatów, a także zrelaksować się podczas sąsiedzkiej potańcówki i spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej.

/materiały prasowe/Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia

W godzinach 10:00-18:00, w myśl hasła „Więcej zdrowia, więcej życia!”, przestrzeń przed Centrum Handlowym Magnolia Park (ul. Legnicka 58) wypełni się atrakcjami skierowanymi do wszystkich osób, które cenią sobie zdrowy tryb życia, ruch na świeżym powietrzu, naturalną żywność i dobrą muzykę.

Z jakich badań będzie można skorzystać na miejscu?

Na miejscu będzie można m.in. zmierzyć ciśnienie i poziom cukru we krwi oraz skorzystać z porad psychologicznych, dietetycznych i diabetologicznych. Przez cały dzień dostępny będzie również cytobus, a eksperci będą uczyć zasad pierwszej pomocy i inspirować do zdrowego stylu życia. Organizatorzy przygotowali ciekawe warsztaty i zajęcia dla różnych grup wiekowych. Dzieci nauczą się robić lemoniadę, będzie można pospacerować ścieżką sensoryczną, a także wziąć udział w wielopokoleniowej potańcówce.

Chcemy, by Wrocławianki i Wrocławianie mogli z nami spędzić sobotni, wrześniowy dzień w aktywny i zdrowy sposób, jednocześnie korzystając z oferty badań profilaktycznych, spotkań i wykładów w obszarze profilaktyki zdrowotnej

– mówi Joanna Nyczak, Dyrektorka Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Wrocławia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj