Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Dodatkowe loty na święta

Facebook

Nie tylko autobusy MPK i pociągi zmieniają rozkład jazdy na Boże Narodzenie. Zmiany w siatce połączeń czekają także na tych, którzy wybierając się na święta skorzystają z samolotów. Dokąd z tej okazji latają z Wrocławia dodatkowe rejsy? Prawie 60 rejsów zaplanowanych specjalnie na święta odleci z Wrocławia w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

To o około jedną trzecią więcej niż rok temu co oznacza, że co raz chętniej podróżujemy do swoich rodzin właśnie samolotami.

Jeżeli chodzi o kierunki, gdzie potrzebne jest świąteczne wzmocnienie oferty, to chyba nikogo nie zaskoczy, że chodzi tu głównie o Wyspy Brytyjskie. Będzie po sześć dodatkowych połączeń na kierunkach takich jak Dublin, Liverpool i Nottingham, pięć do Londynu, cztery do Bristolu i po trzy do Shannon, Manchesteru, New Castle, Glasgow.

Jeżeli chodzi o pozostałe kierunki, to więcej samolotów będzie latało także pomiędzy Wrocławiem a holenderskim Eindhoven, będą także nadprogramowe rejsy do Sztokholmu, na Maltę, do Madrytu, ale także cztery dodatkowe rejsy do Kijowa – co jest nowością w zimowym rozkładzie lotów.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2020