Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Kto dokończy przebudowę ul. Dyrekcyjnej?

Facebook

Wrocławskie Inwestycje ponownie szukają firmy, która wyremontuje pozostałą części tej ulicy, pomiędzy wyjazdem z tymczasowego dworca PKS aż do wiaduktu kolejowego. Przebudowa ostatniego kawałka ul. Dyrekcyjnej ma związek z planowaną na ten rok budową torów tramwajowych na ul. Hubskiej.

Urzędnicy pierwotnie chcieli znaleźć od razu wykonawców obu tych prac, w ramach jednego przetargu, który odbył się późną jesienią ubiegłego roku.

Niestety, tę część, w ramach której ul. Dyrekcyjna miała doczekać się nowej nawierzchni, już na całej swojej długości trzeba było unieważnić, bo jedyna oferta okazała się o ponad 700 tys. złotych za droga.

Kierowcy przejeżdżający w tamtym rejonie nie mają łatwo, prowadzone inwestycje będą od nich wymagały dużo cierpliwości. Na przebudowanie fragmentu Dyrekcyjnej wykonawca  będzie miał pół roku. Im krótszy okres prac zadeklaruje, tym większe szanse będzie miał na zwycięstwo.

Wciąż zamknięta jest ul. Joannitów, ul. Sucha  została wyłączona z ruchu aut i kierowcy już jej nie odzyskają, a do końca roku ma trwać przebudowa ul. Hubskiej.

Otwarcie ofert nastąpi za dwa tygodnie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 grudnia 2023