Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Niespełna rok po remoncie na ulicy Robotniczej są już koleiny

Facebook

Nie minął jeszcze rok od oddania do użytku po remoncie ulicy Robotniczej we Wrocławiu, a już pojawiły się na niej koleiny. Wrocławskie inwestycje sprawdzają przyczynę. Wezwały też wykonawcę do naprawy wady w ramach gwarancji.

Foto: Paweł Pyclik

Koleiny na fragmencie jezdni wyremontowanej niedawno ulicy Robotniczej pojawiły się na wysokości przystanku autobusowo-tramwajowego. Wrocławskie Inwestycje podkreślają, że oczywiście nie powinno się tak stać. Spółka sprawdza, skąd problem na odcinku, który oddano do użytku w ubiegłym roku. Remont robiono w ramach budowy trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór.

Inwestycja jest objęta 10-letnią gwarancją. Wykonawca musi się więc liczyć z tym, że ewentualne usterki będzie musiał usuwać na swój koszt. Wrocławskie Inwestycje wezwały go już, aby naprawił wadę w ramach gwarancji. „Do piątku daliśmy sobie czas na analizę tego co się wydarzyło, że koleiny pojawiły się w tym miejscu. W poniedziałek wykonawca ma przedstawić harmonogram prac” – mówi Bartosz Nowak z Wrocławskich Inwestycji.

Naprawa ma odbywać się w nocy, tak by zminimalizować utrudniania w ruchu. Z fragmentu Robotniczej, który uległ zniszczeniu korzystają autobusy i tramwaje.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj