Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Śląsk jak zwykle skuteczny. Kolejne zwycięstwo trójkolorowych

Facebook

Piłkarze Śląska Wrocław wygrali po raz kolejny, to już trzecie zwycięstwo z rzędu. Przypomnijmy, trójkolorowi nie przegrali także żadnego spotkania od 3 kolejki. Tym razem lider Ekstraklasy pokonał na wyjeździe Radomiak Radom 1:0.

śląsk
/fot. fb. WKS Śląsk Wrocław

Zwycięskiego gola dla Śląska zdobył niezawodny w tym sezonie Erik Exposito. Początek spotkania zdecydowanie należał do gospodarzy, którzy w 21 minucie stanęli przed szansą na objęcie prowadzenia. Radomiak miał rzut karny. Na wysokości zadania stanął jednak Leszczyński. Do przerwy było 0 do 0.

śląsk

W drugiej połowie Śląsk zagrał tak jak zawsze, czyli niezwykle skutecznie. W 55 minucie przepiękną bramkę po rzucie rożnym zdobył najlepszy strzelec Erik Exposito. Do końca spotkania nie zobaczyliśmy więcej bramek.

Wygrana pozwoliła Śląskowi umocnić się na pozycji lidera, aktualnie trójkolorowi mają przewagą pięciu punktów nad drugą Jagiellonią.

Autor: Kamil Durkacz