Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

VAR nie pomógł Śląskowi w zdobyciu 3 punktów z Koroną

Facebook

VAR nie pomógł Śląskowi w zdobyciu 3 punktów w ostatnim domowym spotkaniu. Mecz ze słabo dysponowaną Koroną Kielce zakończył się wynikiem 1:1. Goście nie wykorzystali tego, że WKS od 50 minuty grał w dziesiątkę.

Piarsza połowa to kilka sytuacji Śląska i dobry prognostyk na drugą odsłonę meczu. W 27 minucie wynik otworzył Robert Pich. Bramkarz Korony wyciągał piłkę z siatki dwa razy, ale druga bramka – po wideowetyfikacji VAR – została nieuznana. Sędzia ponownie użył VARu po głupim i brutalnym faulu Cotry w 50 minucie. Za to zagranie serbski piłkarz obejrzał czerwony kartonik. Wynik w 65 minucie ustalił Michael Gardawski strzelając na 1:1.

Mówi trener Śląska Paweł Barylski

Żeby zacząć wygrywać trzeba zacząć punktować…

VAR nie pomógł Śląskowi.

Mówi strzelec bramki dla Śląska – Robert Pich

Korona nie wykorzystała swojej szansy.

Mówi Mateusz Możdzeń – kapitan Korony Kielce

Ostatnie w tym roku spotkanie Śląska już w czwartek. WKS zagra wyjazdowy mecz z Pogonią Szczecin.